Francja, Henryk IV
Zakończenie: 06-07-2023 22:45:20
Francja, Henryk IV
371971
Opis: | Francja - XIX wiek, Henryk IV, Paryż, Aw: Popiersie w prawo, niżej sygnatura DURAND. D., JE VEUX ETRE - HENRI QUATRE SECOND, Rw: Popiersie w prawo, HENRI LE GRAND ROI - DE FRANCE ET DE NAV. |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 46.3 mm, 50.25 g, patyna, uszkodzenia obrzeża, rysy w tle |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 88