Zakończenie: 04-05-2023 20:00 ÷ 22:34
Polska, 50-lecie pierwszego liceum w Szczecinie, 1995
367830
Aw: Popiersie na wprost, MARIA SKŁODOWSKA-CURIE 1867–1934... | I- |
125 zł szac. 80 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 6 medali Skarbnicy - Kolekcja Wielcy Polacy
367836
z wizerunkami najważniejszych postaci w historii Polski: ... | I |
34 zł szac. 50 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 100. rocznica bitwy pod Lipskiem i odsłonięcie Pomnika Bitwy Narodów, 1913
367884
Aw: Cztery walczące orły, 16.-18. - OKTOBER - 1813, Rw: P... | II- |
100 zł szac. 70 zł 43 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 300-lecie reformacji w Brandenburgii, 1839
367885
Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka W... | II/II+ |
125 zł szac. 200 zł 75 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 200. rocznica powstania 3.Pułku Piechoty nr 102 „Prinzregent Luitpold von Bayern“, 1909
367886
Aw: Popiersie Luitpolda w lewo, niżej sygnatura L. CHR. L... | II- |
95 zł szac. 50 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1871
367887
Aw: Wieniec, w którym głowa władcy w prawo, WILHELM DER G... | I- |
85 zł szac. 100 zł 35 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 100. rocznica zwycięstwa nad Napoleonem Bonaparte, 1913
367889
Aw: Widok Hali Wyzwolenia, niżej •25•VIII•1913•, • Z • E ... | II+ |
150 zł szac. 100 zł 70 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Pamiątka otwarcia Akademii Nauk w Nancy w 1750 roku, po 1845 (?)
367894
Aw: Popiersie władcy w prawo, niżej sygnatura BORREL, STA... | I- |
185 zł szac. 150 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Nadanie Janowi III orderów Świętego Ducha i św. Michała przez Ludwika XIV, 1675 lub 1676
367895
Aw: Popiersie Ludwika w prawo, z prawej 160 zapisane atra... | I- |
920 zł szac. 300 zł 186 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, ugoda z najemnikami szwajcarskimi i niemieckimi, 1588 - wybite w XIX/XX w
367896
Aw: Popiersie w prawo, HENRICUS • III • D • G • FRANCORVM... | I- |
230 zł szac. 250 zł 97 wyświetleń |
0 | zakończona |