Niemcy, medal pamiątkowy, 1871

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 22:18:20

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 22:18:20
367887
Opis: Niemcy - Wilhelm I (1861–1888), medal pamiątkowy, 1871, Aw: Wieniec, w którym głowa władcy w prawo, WILHELM DER GLORREICHE DEUTSCHER KAISER, Rw: ZUR ERINNERUNG AN DIE BELAGERUNG BOMBARTEMENT / UND CAPITULATION / VON / PARIS / 1870–1871., niżej trofea wojenne, na dole sygnatura DRENTWETT & PETER
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cyna, 37.7 mm, 18.33 g, dwa zacięcia krawędzi

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 35