Polska, trojak, 1581

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 20:36:20
Polska, trojak, 1581

Polska, trojak, 1581

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 20:36:20
368041
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1581, Wilno, z herbem Leliwa pod popiersiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenia obrzeża
Literatura: Iger V.81.3.c/e (R), Ivanauskas 4SB28-11, Parchimowicz Trojaki 145.a var (brak kropki po L w legendzie awersu)

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 217