Polska, Nadanie Janowi III orderów Świętego Ducha i św. Michała przez Ludwika XIV, 1675 lub 1676

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 22:20:20

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 22:20:20
367895
Opis: Polska - Jan III Sobieski (1674–1696), Nadanie Janowi III orderów Świętego Ducha i św. Michała przez Ludwika XIV, 1675 lub 1676, Paryż, Aw: Popiersie Ludwika w prawo, z prawej 160 zapisane atramentem, na dole sygnatura I • MAVGER • F •, LUDOVICUS MAGNUS REX CHRISTIANISSIMUS•, Rw: Kartusz z herbami Rzeczypospolitej Polskiej i Wielkiego Księstwa Litewskiego, stojący na trofeach, niżej IOAN • POL • REGE / TORQVE DONATO / M • DC • LXXV •, wokół łańcuchy z orderami Świętego Ducha i św. Michała oraz CONCORDIAE VINCVLVM, autor Jean Mauger
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 41.2 mm, 25.27 g, patyna
Literatura: H-Cz. 9883, ZKW Medale 106

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 185