Niemcy, 300-lecie reformacji w Brandenburgii, 1839

Rozpoczęcie: 24-04-2023 18:00
Zakończenie: 04-05-2023 22:18:00

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 04-05-2023 22:18:00
367885
Opis: Niemcy - Brandenburgia, 300-lecie reformacji w Brandenburgii, 1839, Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka Wilhelma III w lewo, KURFUERST IOACHIM II 1539 KOENIG FRIEDRICH WILHELM III 1839, sygnatura C.PFEUFFER FEC, Rw: Pierwsza ewangelicka Komunia Święta, TRINKET ALLE DARAUS MATTH 26 v. 27 - SUCHET IN DER SCHRIFT SIE IST'S DIE VON MIR ZEUGET IOH 5 v 39, w odcinku DIE STADT BERLIN / ZUM 2. NOV. 1839
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 45.0 mm, 51.33 g
Literatura: Henckel 2395, Slg. Marienburg 3845

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 75