Zakończenie: 08-09-2022 20:00 ÷ 22:35
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), medal pamiątkowy, 1990
350202
Aw: Na tle fal głowa Georgea Busha w lewo, GEORGE BUSH, R... | I |
85 zł szac. 120 zł 52 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny
350212
Aw: Minerwa wskazująca dziecku świątynię na wzgórzu, LASS... | II- |
95 zł szac. 60 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny, XVIII w. (?)
350218
Aw: Dzieciątko stojące w chmurach, trzymające jabłko pano... | III |
100 zł szac. 60 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Pielgrzymka do Ugandy, 1969
350177
Aw: Herb papieski zwieńczony tiarą, PAVLVS VI UGANDAM PET... | I- |
120 zł szac. 200 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal rocznicowy, 1972
350281
Aw: Popiersie papieża 3/4 w prawo, PAULUS VI PONT - MAX A... | I |
120 zł szac. 200 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal satyryczny, bez daty (ok. 1700)
350214
Aw: Dziecko puszczające bańki mydlane, SO FLEUCHT DIE WEL... | III |
125 zł szac. 40 zł 71 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1989
350204
Aw: Dwie głowy w lewo, na środku kłosy zboża (?), z lewej... | I |
140 zł szac. 120 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Utworzenie Państwa Watykańskiego, 1929
350176
Aw: Popiersie Piusa XI w lewo, na odcięciu sygnatura K•GO... | II |
155 zł szac. 100 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, wydanie encykliki Humanae Vitae, 1969/1970
350179
Aw: Popiersie błogosławiącego papieża w lewo, napis PAVLV... | I |
160 zł szac. 150 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Pielgrzymka Jana Pawła II do Niemiec, 1987
350225
Aw: Popiersie papieża na wprost, PAPST JOHANNES PAUL II.,... | I/I- |
165 zł szac. 60 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona |