Niemcy, Utworzenie Państwa Watykańskiego, 1929
Zakończenie: 08-09-2022 22:09:00
350176
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), Utworzenie Państwa Watykańskiego, 1929, Aw: Popiersie Piusa XI w lewo, na odcięciu sygnatura K•GOETZ, PIVS • XI • - PONT • MAX •, Rw: Globus na którym siedzi św. Piotr trzymający klucze i tablicę z napisem PAX, A • D • XI • II • - MCMXXIX, na obrzeżu BAYER. HAUPTMÜNZAMT•FEINSILBER, medal projektu Karla Goetza |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 36.2 mm, 19.88 g, przetarty |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 53