Rosja, rubel koronacyjny, 1896
Zakończenie: 08-09-2022 21:56:40
351634
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel koronacyjny, 1896, Petersburg, wybity z okazji koronacji Mikołaja II na cara Rosji |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Bitkin 322, Kazakov 53 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 331