Niemcy, Pielgrzymka Jana Pawła II do Niemiec, 1987

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 22:10:20

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 22:10:20
350225
Opis: Niemcy - Niemiecka Republika Federalna (1948–), Pielgrzymka Jana Pawła II do Niemiec, 1987, Aw: Popiersie papieża na wprost, PAPST JOHANNES PAUL II., Rw: Kontur Zagłębia Ruhry, u góry skrzyżowane dwa młoty, na dole sygnatura 999 EM, PAPSTBESUCH IM RUHRGEBIET, 2 MAI 1987
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, 35.4 mm, 20.45 g, pojedyncze mikroryski, stemple lustrzane, medal w plastikowym kapslu

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 38