Watykan, wydanie encykliki Humanae Vitae, 1969/1970

Rozpoczęcie: 29-08-2022 18:00
Zakończenie: 08-09-2022 22:15:00

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 08-09-2022 22:15:00
350179
Opis: Watykan - Paweł VI (1963–1978), wydanie encykliki Humanae Vitae, 1969/1970, Aw: Popiersie błogosławiącego papieża w lewo, napis PAVLVS / VI, w otoku sygnatura i PONT•MAX•AN•VII, Rw: Maria obejmująca św. Elżbietę, SACRUM HUMANAE VITAE DONUM ECCLESIA MATER DEFENDIT , medal projektu E. Cavelliego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 44.0 mm, 42.38 g

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 31