Watykan, wydanie encykliki Humanae Vitae, 1969/1970
Zakończenie: 08-09-2022 22:15:00
350179
Opis: | Watykan - Paweł VI (1963–1978), wydanie encykliki Humanae Vitae, 1969/1970, Aw: Popiersie błogosławiącego papieża w lewo, napis PAVLVS / VI, w otoku sygnatura i PONT•MAX•AN•VII, Rw: Maria obejmująca św. Elżbietę, SACRUM HUMANAE VITAE DONUM ECCLESIA MATER DEFENDIT , medal projektu E. Cavelliego |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 44.0 mm, 42.38 g |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 47