Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
Polska, medal nagrodowy, 1958
350108
Aw: Rękawica bokserska, POLSKI ZWIĄZEK BOKSERSKI, Rw: Wie... | I/II |
80 zł szac. 70 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, XV lat miesięcznika BIULETYN NUMIZMATYCZNY, 1980
350113
Aw: Stylizowany herb średniowiecznej Warszawy, z prawej K... | I |
95 zł szac. 30 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 300. rocznica Unii Lubelskiej, 1869
350114
Popiersie Kazimierza Wielkiego w prawo, PAMIĄTKA POGRZEBU... | II |
680 zł szac. 100 zł 105 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Jubileuszowy wiec w Poznaniu, 1902
350115
Popiersie papieża lekko w lewo, nad nim gwiazda, na dole ... | II |
240 zł szac. 100 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, żeton nagrodowy, 1932
350116
Aw: Dwie uściśnięte dłonie, w tle wschodzące słońce, Za z... | I- |
65 zł szac. 40 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Kongres Eucharystyczny w Tarnowie, 1934
350117
Dwie gałązki palmowe, na których kielich z hostią i krzyż... | II |
24 zł szac. 30 zł 51 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 15. rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
350118
Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI" oraz punca s... | II |
155 zł szac. 50 zł 55 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 medali, 1970
350123
Aw: Herb Poznania, po bokach 1920 - 1970, POLSKIE TOWARZY... | I/I- |
60 zł szac. 20 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 40. rocznica Powstania Warszawskiego, 1984
350124
Aw: Siedzący młody powstaniec, POWSTANIE WARSZAWSKIE - 1 ... | I |
50 zł szac. 60 zł 44 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny, XVII/XVIII w.
350126
Aw: Ich gieng für dir über, und fache dich in deinem Blut... | III |
370 zł szac. 300 zł 95 wyświetleń |
0 | zakończona |