Austria, medal chrzcielny

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:06:00
Austria, medal chrzcielny

Austria, medal chrzcielny

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:06:00
350131
Opis: Austria - Franciszek Józef (1848–1916), medal chrzcielny, Wiedeń, Aw: Święty Jan stojący na ziemi, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, na dole sygnatura L•ZIMPEL, CHRISTL• ANDENKEN AN - DIE HEIL• TAUFE, Rw: Anioł stróż stojący nad kołyską z dzieckiem, wokłó zasłony, u góry szarfa, na której GOTT SCHÜTZE DICH, z lewej sygnatura L.ZIMPEL, na obrzeżu punca srebra i imiennik J•C, medal projektu Leo Zimpla
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41.9 mm, 24.35 g

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 231