Polska, XV lat miesięcznika BIULETYN NUMIZMATYCZNY, 1980

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:20:00

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:20:00
350113
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), XV lat miesięcznika BIULETYN NUMIZMATYCZNY, 1980, Aw: Stylizowany herb średniowiecznej Warszawy, z prawej KN / PTAiN / 1980, XV LAT MIESIĘCZNIKA "BIULETYN NUMIZMATYCZNY", Rw: Punca srebra oraz S-25, medal projektu Marka Lipowskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 30.1 mm, 11.56 g

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 25