Niemcy, medal chrzcielny, XVII/XVIII w.

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:08:20

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:08:20
350126
Opis: Niemcy - Augsburg, medal chrzcielny, XVII/XVIII w., Augsburg, Aw: Ich gieng für dir über, und fache dich in deinem Blut ligen, und sprach zu dir du solt leben G3:16, Rw: Scena chrztu dziecka, u góry Gołębica, z prawej ukrzyżowany Jezus z przebitym bokiem, z którego wypływa woda święcona, Das Blut Iesu Christi des Sohns Gottes machet uns rein von aller Sünde i.Joh.i, medal autorstwa Philippa Heinricha Müllera
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.1 mm, 30.18 g, uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 90