Polska, 300. rocznica Unii Lubelskiej, 1869

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:13:00

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:13:00
350114
Opis: Polska - Polska pod zaborami, 300. rocznica Unii Lubelskiej, 1869, Popiersie Kazimierza Wielkiego w prawo, PAMIĄTKA POGRZEBU ZWŁOK KǍZIMIERZA WGO w KRAKOWIE 8/7 1869, na stronie odwrotnej herb Rzeczypospolitej Trojga Narodów, NA PAMIĄT: 300 LET UNII LUBELSKIEJ WE LWOWIE 1869, na obrzeżu nabita punca srebra i imiennik
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.1 mm, 7.52 g, lekko przetarty, patyna
Literatura: Chomyn 1154, H-Cz. 4114 (R), Szyszko-Czyżak 84

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 102