Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
Polska, Olimpiada Montreal, 1976
350102
Aw: Glob, na którym 1976 / OLIMPIADA / MONTREAL / 1976, z... | I |
135 zł szac. 120 zł 25 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal ślubny
350150
Aw: Scena ślubu, z lewej sygnatura MONTAGNY • F, Rw: Wien... | II/II- |
130 zł szac. 50 zł 83 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 3 żetonów, 1997
351053
zestaw trzech żetonów 69. Międzynarodowych Targów Poznańs... | I/I- |
115 zł szac. 25 zł 57 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z Bolesławem Chrobrym - kopia
351178
Aw: Popiersie władcy w koronie, w prawo, BOLESLAUS DICTUS... | III |
115 zł szac. 50 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Konstanty Górski, 1897
351101
Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu sygnatura P.Weloński,... | III/IV |
115 zł szac. 100 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, Medal „Za zasługi bojowe”, po 1943
350928
litery CCCP, niżej ЗА / БОЕВЫЕ / ЗАСЛУГИ, niżej skrzyżowa... | III |
115 zł szac. 80 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, zestaw 2 żetonów, 2002
351054
w skład zestawu wchodzą 2 żetony Gabinetu Numizmatycznego... | I/I- |
105 zł szac. 20 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny
350140
Aw: Św. Jan wsparty na skale, chrzczący Chrystusa stojące... | II |
105 zł szac. 100 zł 59 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny, XVII/XVIII w.
350147
Aw: Scena narodzenia Chrystusa, Rw: O IESU / DER DU SELBS... | II/II- |
95 zł szac. 100 zł 86 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, XV lat miesięcznika BIULETYN NUMIZMATYCZNY, 1980
350113
Aw: Stylizowany herb średniowiecznej Warszawy, z prawej K... | I |
95 zł szac. 30 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona |