Zakończenie: 25-08-2022 20:00 ÷ 22:41
Polska, Stowarzyszenie Polskich Artystów Lutników, 1957
350094
Aw: Klucz wiolinowy, z prawej SP / AL, STOWARZYSZENIE POL... | I |
280 zł szac. 70 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z Władysławem IV – kopia
351180
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura I. I. REICHE... | III |
260 zł szac. 50 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z Henrykiem Walezym – kopia
351179
Aw: Popiersie władcy w prawo, HENRICUS VALESIUS., Rw: HEN... | III |
250 zł szac. 50 zł 55 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, 25 lat Loży Prawdziwej Jedności, 1813
350964
Aw: Dwie kolumny, wokół masońskie symbole, w odcinku d. X... | III+ |
240 zł szac. 100 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal komunijny, 1888
350128
Aw: Chrystus z kielichem z hostią, wokół anioły z dziećmi... | II+ |
220 zł szac. 200 zł 89 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Cudowny obraz Matki Boskiej Kozielskiej, 1997
350092
Aw: Obraz Matki Boskiej Kozielskiej, niżej PTN SZCZECIN, ... | I |
210 zł szac. 50 zł 21 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, Ustanowienie Światowego Dnia Modlitw o Powołania Kapłańskie, 1968
350180
Aw: Popiersie papieża w prawo, + • - PAULUS • VI • PONT ... | I |
155 zł szac. 200 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Śmierć Józefa Brudzińskiego, (późniejszy odlew medalu z 1917 roku)
350107
Aw: Popiersie w lewo, JÓZEF BRUDZIŃSKI DOKTÓR MEDYCYNY 18... | II |
155 zł szac. 40 zł 22 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 15. rocznica odzyskania dostępu do morza, 1935
350118
Okręt w prawo, poniżej napis "M/S PIŁSUDSKI" oraz punca s... | II |
155 zł szac. 50 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, Medal Za Wojnę z Japonią, 1904–1905
350966
Aw: Oko opatrzności, 1904-1905., Rw: Дa / кознесéтъ / вас... | II |
145 zł szac. 200 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona |