Śląsk, 25 lat Loży Prawdziwej Jedności, 1813

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:10:00

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:10:00
350964
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim, 25 lat Loży Prawdziwej Jedności, 1813, Aw: Dwie kolumny, wokół masońskie symbole, w odcinku d. XIV Julii MDCCCXIII / vollendete XXV Jahre / d. ◻︎ z.w. Eintracht / im. O. Schweidnitz; Rw: Kwadrat z cyrkla i kątownika, wewnątrz pentagram
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żeliwo lane, 43.3 mm, 18.33 g, drobne wykruszenia obrzeża
Literatura: F.u.S. 4587, Maercker 139

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 60