Niemcy, medal religijny, XVII/XVIII w.

Rozpoczęcie: 15-08-2022 18:00
Zakończenie: 25-08-2022 22:08:40

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 25-08-2022 22:08:40
350147
Opis: Niemcy, medal religijny, XVII/XVIII w., Aw: Scena narodzenia Chrystusa, Rw: O IESU / DER DU SELBST / EIN KLEINES KIND / GEWESEN / LAS UNSRE KINDERN / AUCH / DURCH DEIN / VERDIENST / GENESEN
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.4 mm, 5.56 g
Literatura: Ampach 8962

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 87