Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Polska, kopia galwaniczna medalu pamiątkowego, 1642 (data wykonania oryginału)
337845
kopia medalu autorstwa Sebastiana Dadlera, Aw: Władca na ... | II |
1 600 zł szac. 100 zł 997 wyświetleń |
17 | zakończona | |
Polska, kopia galwaniczna medalu na pamiątkę pokoju oliwskiego, 1660 (data wykonania oryginału)
337846
kopia medalu autorstwa Jana Höhna Młodszego, Aw: Widok Gd... | II/III |
1 500 zł szac. 100 zł 776 wyświetleń |
14 | zakończona | |
Polska, kopia galwaniczna medalu ślubnego, 1646 (data wykonania oryginału)
337847
kopia medalu autorstwa Jana Höhna Starszego, Aw: Król z k... | II |
520 zł szac. 60 zł 341 wyświetleń |
13 | zakończona | |
Polska, medal - 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966
337734
Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole syg... | I |
220 zł szac. 120 zł 158 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, kopia galwaniczna medalu na pamiątkę bitwy morskiej i zdobycia twierdzy Oczaków, 1788 (data oryginału)
337848
Aw: Popiersie Grigorija Potemkina w prawo, poniżej sygnat... | II- |
185 zł szac. 100 zł 246 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 30 lat Kina Kijów (obecnie Kijów.Centrum w Krakowie), 1997
338301
Aw: Fasada budynku, w górnej części KINO KIJÓW, z prawej ... | I/II |
180 zł szac. 100 zł 139 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal 30 lat Unitra Telpod, 1975
338297
Aw: Znak Unitry, Rw: UNITRA / XXX / LAT / TELPOD, z lewej... | I/I- |
160 zł szac. 100 zł 90 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy
338290
Aw: Widok rynku w Krakowie, GAZETA / KRA / KOWSKA, Rw: Dw... | II+ |
155 zł szac. 60 zł 148 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893
337849
Aw: Półpostać władczyni, lekko w lewo, niżej sygnatura •W... | I/I- |
150 zł szac. 150 zł 234 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, 3. festyn święta reformacji, 1817
338354
Aw: 3TE / JUBELFEYER / DER / REFORMATION / 1817., EINE FE... | III+ |
140 zł szac. 100 zł 173 wyświetleń |
5 | zakończona |