Rosja, kopia galwaniczna medalu na pamiątkę bitwy morskiej i zdobycia twierdzy Oczaków, 1788 (data oryginału)

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:00:20
337848
Opis: Rosja - Katarzyna II (1762–1796), kopia galwaniczna medalu na pamiątkę bitwy morskiej i zdobycia twierdzy Oczaków, 1788 (data oryginału), Aw: Popiersie Grigorija Potemkina w prawo, poniżej sygnatury К. В. БЕЗРОДНОЙ i КОП. БАРАНОВЪ В., КНЯЗЬ ГРИГОРИ АЛЕКСАНДРОВИЧЬ ПОТЕМКИНЪ ТАВРИЧЕСКОИ ГЕНЕРАЛЪ ФЕЛЬДМАРШАЛЪ, Rw: Plan fortyfikacji wokół Oczakowa, u góry we wstędze УСЕРДЇЕМЪ И ХРАБРОСТЇЮ•, w odcinku ВЗЯТІЕ ОЧАКОВА, КРѢПОСТИ БЕРЕ / ЗАНСКОЙ, И ПОБѢДЫ НА ЛИМАНѢ / ВЪ 1788 ГОДУ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 92.6 mm, 260.96 g
Literatura: Diakov 212.3 (R1) (oryginał)

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 248

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  60 zł