Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Polska, Wystawa filatelistyczna Toruń 83, 1983
337744
Aw: Rozłożona koperta, na niej pieczęć, na której KP RP i... | I/I- |
20 zł szac. 30 zł 71 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, 25 lat Teatru Muzycznego w Gdyni, 1983
337745
Aw: Widok fasady Teatru Muzycznego, niżej 25 / LAT / TEAT... | II |
24 zł szac. 40 zł 69 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, kopia galwaniczna medalu pamiątkowego, 1642 (data wykonania oryginału)
337845
kopia medalu autorstwa Sebastiana Dadlera, Aw: Władca na ... | II |
1 600 zł szac. 100 zł 1004 wyświetleń |
17 | zakończona | |
Polska, kopia galwaniczna medalu na pamiątkę pokoju oliwskiego, 1660 (data wykonania oryginału)
337846
kopia medalu autorstwa Jana Höhna Młodszego, Aw: Widok Gd... | II/III |
1 500 zł szac. 100 zł 783 wyświetleń |
14 | zakończona | |
Polska, kopia galwaniczna medalu ślubnego, 1646 (data wykonania oryginału)
337847
kopia medalu autorstwa Jana Höhna Starszego, Aw: Król z k... | II |
520 zł szac. 60 zł 342 wyświetleń |
13 | zakończona | |
Rosja, kopia galwaniczna medalu na pamiątkę bitwy morskiej i zdobycia twierdzy Oczaków, 1788 (data oryginału)
337848
Aw: Popiersie Grigorija Potemkina w prawo, poniżej sygnat... | II- |
185 zł szac. 100 zł 247 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893
337849
Aw: Półpostać władczyni, lekko w lewo, niżej sygnatura •W... | I/I- |
150 zł szac. 150 zł 234 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Karol Adamiecki, 1983
338276
medal projektu Mirosława Kicińskiego, Aw: Głowa Karola Ad... | II/III |
12 zł szac. 20 zł 40 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Karol Adamiecki, 1983
338277
12 zł szac. 20 zł 64 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 50 lat Instytutu Odlewnictwa, 1996
338278
Aw: Plakieta z napisem INSTYTUT / ODLEWNICTWA / KRAKÓW, z... | I/I- |
24 zł szac. 40 zł 58 wyświetleń |
1 | zakończona |