Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 17-01-2022 18:00
Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Rosja, kopia galwaniczna medalu na pamiątkę bitwy morskiej i zdobycia twierdzy Oczaków, 1788 (data oryginału)
Rosja, kopia galwaniczna medalu na pamiątkę bitwy morskiej i zdobycia twierdzy Oczaków, 1788 (data oryginału)
337848
Aw: Popiersie Grigorija Potemkina w prawo, poniżej sygnat...
II-

185 zł

szac. 100 zł

252 wyświetleń

6 zakończona
Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893
Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893
337849
Aw: Półpostać władczyni, lekko w lewo, niżej sygnatura •W...
I/I-

150 zł

szac. 150 zł

236 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
209080
seria III-AT, numeracja 818779
I-

105 zł

szac. 60 zł

77 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 1/2 marki polskiej, 7.02.1920
Polska, 1/2 marki polskiej, 7.02.1920
338211
bez oznaczenia serii i numeracji
I-/II+

38 zł

szac. 20 zł

103 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 20 złotych, 20.06.1931
Polska, 20 złotych, 20.06.1931
330659
bez oznaczenia serii i numeracji, bez brązowego poddruku ...
II+

220 zł

szac. 100 zł

55 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
334435
seria BD, numeracja 1158738
I

60 zł

szac. 70 zł

76 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
338199
seria C, numeracja
I/I-

115 zł

szac. 40 zł

77 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
334462
seria A, numeracja 3872507
I-

80 zł

szac. 40 zł

94 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Zaświadczenie o zatrudnieniu
Polska, Zaświadczenie o zatrudnieniu
337162
niewypełniona karta uprawniająca do poruszania się po łód...
II

80 zł

szac. 20 zł

166 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Karta Pracy
Polska, Karta Pracy
337159
niewypełniona karta pracy
I/I-

80 zł

szac. 20 zł

124 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.