Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Rosja, kopia galwaniczna medalu na pamiątkę bitwy morskiej i zdobycia twierdzy Oczaków, 1788 (data oryginału)
337848
Aw: Popiersie Grigorija Potemkina w prawo, poniżej sygnat... | II- |
185 zł szac. 100 zł 252 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893
337849
Aw: Półpostać władczyni, lekko w lewo, niżej sygnatura •W... | I/I- |
150 zł szac. 150 zł 236 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 1.000 marek polskich, 23.08.1919
209080
seria III-AT, numeracja 818779 | I- |
105 zł szac. 60 zł 77 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 1/2 marki polskiej, 7.02.1920
338211
bez oznaczenia serii i numeracji | I-/II+ |
38 zł szac. 20 zł 103 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 20.06.1931
330659
bez oznaczenia serii i numeracji, bez brązowego poddruku ... | II+ |
220 zł szac. 100 zł 55 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1.08.1941
334435
seria BD, numeracja 1158738 | I |
60 zł szac. 70 zł 76 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
338199
seria C, numeracja | I/I- |
115 zł szac. 40 zł 77 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 50 złotych, 1.08.1941
334462
seria A, numeracja 3872507 | I- |
80 zł szac. 40 zł 94 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Zaświadczenie o zatrudnieniu
337162
niewypełniona karta uprawniająca do poruszania się po łód... | II |
80 zł szac. 20 zł 166 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Karta Pracy
337159
niewypełniona karta pracy | I/I- |
80 zł szac. 20 zł 124 wyświetleń |
5 | zakończona |