Polska, Zaświadczenie o zatrudnieniu

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 20:25:00
337162
Opis: Polska - Getto Łódzkie (1940–1944), Zaświadczenie o zatrudnieniu, niewypełniona karta uprawniająca do poruszania się po łódzkim getcie także w czasie godziny policyjnej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ok. 17.5 x 12.5 cm, uszkodzenia narożników

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 165

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  50 zł
4)  30 zł
5)  12 zł