Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Polska, plakieta z Chrystusem Frasobliwym, I połowa XX w.
338287
na dole z prawej sygnatura AT (prawdopodobnie Andrzej Tyb... | III+ |
155 zł szac. 50 zł 184 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 1979 (?)
338288
Aw: Wzór piłki nożnej, w jednej z łat "tempo / jedenastka... | II |
105 zł szac. 50 zł 108 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy, 2004
338289
Atlas trzymający glob, w tle zabudowania, po bokach METAL... | II |
110 zł szac. 60 zł 123 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy
338290
Aw: Widok rynku w Krakowie, GAZETA / KRA / KOWSKA, Rw: Dw... | II+ |
155 zł szac. 60 zł 151 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal 60 lat Ochotniczej Straży Pożarnej Miiejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Krakowie, 1989
338291
Aw: Hełm strażacki na którym płomień i dwa skrzyżowane to... | I |
50 zł szac. 60 zł 68 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy Andrzej Grzymała
338292
Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej ANDREAE / GRZYMAŁA,... | I/I- |
75 zł szac. 60 zł 148 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa, 1977
338293
Aw: STOWARZY / SZENIE / INŻYNIE / RÓW / I / TECHNIKÓW / O... | II/III |
46 zł szac. 60 zł 65 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal 10 lat P. P. Z. Alpha, 1987
338294
Aw: Zamek błyskawiczny, niżej P.P.Z. / alpha / 1977-1987,... | I/I- |
46 zł szac. 60 zł 60 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Austria, medal 50 lat Wiedeńskiego Towarzystwa Artystycznego, 1911
338295
Atena w hełmie i z tarczą, trzymająca Nike lub Wiktorię n... | II- |
310 zł szac. 150 zł 213 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, otwarcie nowego gmachu Laboratorium Krystalizacji Odlewów, 1974
338296
Aw: OTWARCIE / LABORA / TORIUM / KRYSTA / LIZACJI / ODLE-... | I- |
90 zł szac. 60 zł 107 wyświetleń |
2 | zakończona |