Polska, medal pamiątkowy, 1979 (?)

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:05:20
338288
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal pamiątkowy, 1979 (?), Aw: Wzór piłki nożnej, w jednej z łat "tempo / jedenastka / 1979 roku", Rw: Wzór piłki nożnej, w jednej z łat "Kukla / Dziuba / Szymanowski / Janas Rudy / Lipka / Boniek / Nawałka / Lato / Ogaza / Terlecki", na obrzeżu nabite J.TRZEBIATOWSKI (Janusz Trzebiatowski)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 123.0 mm, 506.74 g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 107

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  50 zł
5)  30 zł