Polska, medal pamiątkowy Andrzej Grzymała

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:03:40
338292
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal pamiątkowy Andrzej Grzymała, Aw: Popiersie lekko w prawo, z prawej ANDREAE / GRZYMAŁA, UNIVERSITATIS CRACOVIENSIS MEDICINAE DOCTORI, Rw: Zabudowania, między którymi ECCLESIAE / SANCTI / NICOLAI / PRAEPOSITO / PRIMO / UNIVERSITATIS / BENEFICIO / INSTITUTO / 1462, z lewej sygnatura MKot.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 92.1 mm, 307.36 g

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 145

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  36 zł