Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 10-01-2022 18:00
Zakończenie: 20-01-2022 20:00 ÷ 22:27
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1987
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1987
337882
typ Walking Liberty
I

150 zł

szac. 120 zł

88 wyświetleń

7 zakończona
Szwajcaria, 5 franków, 1932 B
Szwajcaria, 5 franków, 1932 B
337985
III

50 zł

szac. 40 zł

103 wyświetleń

7 zakończona
Węgry, poltura, 1709 PH
Węgry, poltura, 1709 PH
337402
II+

250 zł

szac. 120 zł

176 wyświetleń

7 zakończona
Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854
Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854
337908
Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu szyi sygnatura B.W...
II

310 zł

szac. 200 zł

278 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
337429
z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na...
II-/III+

260 zł

szac. 60 zł

481 wyświetleń

7 zakończona
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, 1973
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, 1973
337500
Boże Narodzenie 1973
I/I-

175 zł

szac. 100 zł

215 wyświetleń

7 zakończona
literatura numizmatyczna, Classical Numismatic Group, Triton IV, The Extraordinary Collection of Hen..
literatura numizmatyczna, Classical Numismatic Group, Triton IV, The Extraordinary Collection of Hen..
337988
Classical Numismatic Group, Triton IV, The Extraordinary ...
I/I-

280 zł

szac. 200 zł

216 wyświetleń

6 zakończona
wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..
wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..
92210
Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zyg...
I

60 zł

szac. 40 zł

149 wyświetleń

6 zakończona
Albania, 20 leke, 1968
Albania, 20 leke, 1968
337779
wybite na pamiątkę 500. rocznicy śmierci Gjergj Kastrioti...
I

920 zł

szac. 1 000 zł

308 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, 10 marek - przerobione na medalik pamiątkowy, 1876
Niemcy, 10 marek - przerobione na medalik pamiątkowy, 1876
337791
na awersie wygrawerowany napis DEIN TREUER KRIEGSKAMERAD ...
III/III+

800 zł

szac. 1 000 zł

184 wyświetleń

6 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.