Zakończenie: 20-01-2022 20:00 ÷ 22:27
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1987
337882
typ Walking Liberty | I |
150 zł szac. 120 zł 88 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Szwajcaria, 5 franków, 1932 B
337985
| III |
50 zł szac. 40 zł 103 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Węgry, poltura, 1709 PH
337402
| II+ |
250 zł szac. 120 zł 176 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854
337908
Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu szyi sygnatura B.W... | II |
310 zł szac. 200 zł 278 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914
337429
z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na... | II-/III+ |
260 zł szac. 60 zł 481 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), sztabka kolekcjonerska, 1973
337500
Boże Narodzenie 1973 | I/I- |
175 zł szac. 100 zł 215 wyświetleń |
7 | zakończona | |
literatura numizmatyczna, Classical Numismatic Group, Triton IV, The Extraordinary Collection of Hen..
337988
Classical Numismatic Group, Triton IV, The Extraordinary ... | I/I- |
280 zł szac. 200 zł 216 wyświetleń |
6 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..
92210
Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zyg... | I |
60 zł szac. 40 zł 149 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Albania, 20 leke, 1968
337779
wybite na pamiątkę 500. rocznicy śmierci Gjergj Kastrioti... | I |
920 zł szac. 1 000 zł 308 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, 10 marek - przerobione na medalik pamiątkowy, 1876
337791
na awersie wygrawerowany napis DEIN TREUER KRIEGSKAMERAD ... | III/III+ |
800 zł szac. 1 000 zł 184 wyświetleń |
6 | zakończona |