literatura numizmatyczna, Classical Numismatic Group, Triton IV, The Extraordinary Collection of Hen..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:00:40
337988
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Classical Numismatic Group, Triton IV, The Extraordinary Collection of Henry V. Karolkiewicz featuring Polish Coins from a thousand years; New York, 6.12.2000
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 168 stron + 9 kolorowych tablic opisujących 3.076 pozycji, oprawa kartonowa; bardzo bogato ilustrowany w tekście, najważniejsza i największa kolekcja monet polskich sprzedawana na koniec XX wieku, ponad 1.000 pozycji, głównie rzadkich polskich talarów, dukatów, donatyw i drobniejszych nominałów; pięknie zachowany

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 137

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  250 zł
6)  190 zł