Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1896

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:12:40
337480
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1896, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, delikatna patyna
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 475

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  450 zł
4)  270 zł
5)  240 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  185 zł
10)  175 zł
11)  160 zł
12)  160 zł
13)  145 zł