Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 22:22:40
337908
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), Medal Krymski, od 1854, Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu szyi sygnatura B.WYON S.C., niżej 1854, VICTORIA - REGINA, na stronie odwrotnej Wiktoria koronująca rzymskiego żołnierza, trzymającego tarczę i złamany (?) miecz, z lewej CRIMEA, z prawej sygnatura B. WYON S. C., odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.1 mm, 36.09 g, przetarty
Literatura: Barac 92

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 278

1)  310 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  220 zł
7)  135 zł