wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zyg..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:01:20
92210
Opis: wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1506-1573 (Zygmunt I Stary, Zygmunt August, bezkrólewie 1573), Warszawa 1994, ISBN 8385057242
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 244 strony formatu B5, oprawa kartonowa, liczne rysunki w tekście, do każdej pozycji ocena rzadkości i szacunkowa wycena

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 61

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  48 zł
5)  38 zł
6)  30 zł