Zakończenie: 09-12-2021 20:00 ÷ 22:20
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 2006
333623
typ Walking Liberty | I |
140 zł szac. 100 zł 81 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 2010
333276
typ Walking Liberty | I |
130 zł szac. 100 zł 94 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Szwecja, 1/2 öre, 1572
335331
| III/III+ |
450 zł szac. 60 zł 163 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal chrzcielny, XIX w.
335224
sygnowany L ZIMPEL; Aw: Jezus przyjmujący chrzest w rzece... | II/II- |
160 zł szac. 150 zł 255 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, medal za wojnę krymską 1853–1856, 1856
335177
Monogramy Mikołaja I i Aleksandra II pod koronami, nad ni... | II/III |
260 zł szac. 70 zł 450 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, medal Za Gorliwość
335225
Głowa w lewo, Б. М. НИКОЛАЙ II ИМПЕРАТОРЪ - И САМОД.ЕРЖЕЦ... | III/IV |
155 zł szac. 100 zł 175 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, Medal „Za zasługi bojowe”, po 1943
335227
litery CCCP, niżej ЗА / БОЕВЫЕ / ЗАСЛУГИ, niżej skrzyżowa... | III+ |
125 zł szac. 80 zł 166 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, zestaw 8 medali z bohaterami z Trylogii Henryka Sienkiewicza, 2011
335221
w skład zestawu wchodzą medale z postaciami: Jerzy Michał... | I |
470 zł szac. 450 zł 335 wyświetleń |
6 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X–XX w., I wydanie..
335511
Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X... | II+ |
55 zł szac. 50 zł 213 wyświetleń |
5 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..
335507
Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polsk... | II+ |
38 zł szac. 25 zł 258 wyświetleń |
5 | zakończona |