wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X–XX w., I wydanie..
Zakończenie: 09-12-2021 20:01:00
335511
Opis: | wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X–XX w., I wydanie, Ossolineum 1973, brak ISBN |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą, książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, stan bardzo dobry, podniszczczona obwoluta, lekko wygięta okładka |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 213