wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X–XX w., I wydanie..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:01:00
335511
Opis: wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X–XX w., I wydanie, Ossolineum 1973, brak ISBN
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą, książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, stan bardzo dobry, podniszczczona obwoluta, lekko wygięta okładka

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 150

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  34 zł
4)  32 zł
5)  30 zł