Szwecja, 1/2 öre, 1572

Szwecja, 1/2 öre, 1572

Szwecja, 1/2 öre, 1572

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 22:14:20
335331
Opis: Szwecja - Jan III (1568–1592), 1/2 öre, 1572, Sztokholm
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: SM 81

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 157

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  290 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  42 zł