wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..
Zakończenie: 09-12-2021 20:01:40
335507
Opis: | wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, lekko przetarty grzbiet i zagięte narożniki tylnej okładki, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 258