wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1649-1696, Wa..

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 20:01:40
335507
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1649-1696, Warszawa 1982
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, oprawa kartonowa, lekko przetarty grzbiet i zagięte narożniki tylnej okładki, bogato ilustrowany katalog monet Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana Sobieskiego, wraz z wyceną i określeniem rzadkości

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 222

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  30 zł
4)  24 zł
5)  16 zł