Niemcy, medal chrzcielny, XIX w.
Zakończenie: 09-12-2021 22:16:20
335224
Opis: | Niemcy - XIX wiek, medal chrzcielny, XIX w., sygnowany L ZIMPEL; Aw: Jezus przyjmujący chrzest w rzece Jordan z rąk Jana Chrzciciela, powyżej Duch Święty pod postacią Gołębicy, z którego spływa łaska, powyżej DIESS IST MEIN LIEBER SOHN, poniżej AN WEL CHEM ICH WOHLGEFALLEN HABE, Rw: Anioł trzymający pusty kartusz, legenda w dwóch rzędach |
Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 39.1 mm, 24.38 g, medal przetarty, uszkodzenia na obrzeżu |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 254