Niemcy, medal chrzcielny, XIX w.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 09-12-2021 22:16:20
335224
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal chrzcielny, XIX w., sygnowany L ZIMPEL; Aw: Jezus przyjmujący chrzest w rzece Jordan z rąk Jana Chrzciciela, powyżej Duch Święty pod postacią Gołębicy, z którego spływa łaska, powyżej DIESS IST MEIN LIEBER SOHN, poniżej AN WEL CHEM ICH WOHLGEFALLEN HABE, Rw: Anioł trzymający pusty kartusz, legenda w dwóch rzędach
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 39.1 mm, 24.38 g, medal przetarty, uszkodzenia na obrzeżu

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 233

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  110 zł
6)  90 zł