Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 30-08-2021 18:00
Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 2 złote, 1996
Polska, 2 złote, 1996
329914
Jeż - Erinaceus europaeus
I/I-

140 zł

szac. 75 zł

65 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 2 złote, 1996
Polska, 2 złote, 1996
329915
Zygmunt II August 1548 - 1572
I-

640 zł

szac. 400 zł

199 wyświetleń

14 zakończona
Polska, ort, 1624
Polska, ort, 1624
329916
końcówka legendy wersu PRV M
III/III-

130 zł

szac. 100 zł

141 wyświetleń

8 zakończona
Polska, zestaw 4 monet
Polska, zestaw 4 monet
329917
w skład zestawu wchodzi 10 fenigów 1932 (dorsz), 5 fenigó...
II/III

70 zł

szac. 60 zł

200 wyświetleń

5 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, lot 3 monet
Cesarstwo Rzymskie, lot 3 monet
329918
follis Konstancjusza II - FEL TEMP REPARATIO (mennica Arl...
II-/III

155 zł

szac. 100 zł

158 wyświetleń

7 zakończona
Polska, szóstak, 1680
Polska, szóstak, 1680
329919
popiersie w płaszczu, herb Leliwa w owalnej tarczy
IV/V

70 zł

szac. 20 zł

187 wyświetleń

6 zakończona
Polska, zestaw 4 monet
Polska, zestaw 4 monet
329920
w skład zestawu wchodzi półgrosz litewski Zygmunta August...
III/III+

200 zł

szac. 100 zł

245 wyświetleń

8 zakończona
Polska, zestaw 8 x półtorak
Polska, zestaw 8 x półtorak
329921
w skład zestawu wchodzą roczniki 1614, 2 x 1620, 1621, 16...
III/III+

130 zł

szac. 50 zł

176 wyświetleń

3 zakończona
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
329922
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG...
II

240 zł

szac. 350 zł

181 wyświetleń

3 zakończona
Bizancjum, brąz
Bizancjum, brąz
329923
Aw: Monogram Ρω; Rw: Krzyż na postumencie (zatarty rysunek)
III/IV

70 zł

szac. 60 zł

84 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.