Zakończenie: 02-09-2021 20:00 ÷ 22:49
Austria, talar, 1729
329496
Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, legenda, Rw: Dwugło... | III+ |
1 200 zł szac. 1 500 zł 199 wyświetleń |
6 | zakończona | |
zestaw 4 liczmanów, XIX w. (?)
329408
w skład zestawu wchodzą dwa liczmany z popiersiem i ozdob... | II |
70 zł szac. 40 zł 189 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1765
329695
typ PATRONA BAVARIAE | III+ |
250 zł szac. 300 zł 171 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, ort, 1699 S-D
329862
końcówka napisu A•C•& () E• | III |
105 zł szac. 100 zł 160 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871 A
329736
wybity z okazji zwycięstwa w wojnie francusko-pruskiej | III/III+ |
185 zł szac. 150 zł 113 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, 2 marki, 1909 E
329702
wybite na 500–lecie uniwersytetu w Lipsku | III+ |
200 zł szac. 150 zł 154 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), zestaw 3 x 1 dolar, 1994
329285
Pomnik weteranów wojny wietnamskiej, Narodowe Muzeum Więź... | I |
580 zł szac. 300 zł 190 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Henryk I, 1838
329611
Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ / ... | II/II- |
280 zł szac. 250 zł 113 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Filip V Wysoki, 1837
329612
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boków sygnatura CAQUÉ. F.... | II+ |
310 zł szac. 250 zł 161 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol II Łysy, 1839
329610
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ•F• -... | II |
300 zł szac. 250 zł 125 wyświetleń |
6 | zakończona |