Zakończenie: 02-09-2021 20:00 ÷ 22:49
Watykan, Jan Paweł II, 1982
323135
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża w prawo, IOANNES PA... | I |
48 zł szac. 40 zł 95 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, zestaw 3 medali na pamiątkę pielgrzymki do Polski, 1979
323860
Aw: Głowa papieża w lewo, JOANNES PAVLVS II - PONT. MAX.,... | I/II |
— start 36 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Czechosłowacja, zestaw 4 medali
325290
w skład zestawu wchodzi medal na pamiątkę pielgrzymki do ... | I |
34 zł szac. 30 zł 112 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Czechosłowacja, medal na pamiątkę pielgrzymki do Czechosłowacji, 1990
325298
Aw: Półpostać modlącego się papieża w lewo, na dole sygna... | I |
105 zł szac. 40 zł 149 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rózne kraje, zestaw 3 medali
325369
w skład zestawu wchodzi medal na pamiątkę wizyty w Irland... | I |
— start 16 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, medal - Pierre-Théodore Verhaegen, 1852
329281
Rw: W otoku PRÉSIDENT DE LA CHAMBRE DES REPRÉSENTANTS DE ... | I |
270 zł szac. 250 zł 138 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę pożaru ratusza w Ząbkowicach Śląskich, 1858
329392
Aw: Widok ruin ratusza, z boków GOTT - HILF, FRANKENSTEIN... | II- |
260 zł szac. 200 zł 100 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1886
329607
Aw: Wnętrze katedry w Mediolanie, w odcinku INTERIOR TEMP... | II/II- |
105 zł szac. 150 zł 99 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu wybitego z okazji 300-lecia reformacji w Brandenburgii, 1839 (oryginał)
329608
Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka W... | III+ |
55 zł szac. 60 zł 80 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę bitew pod Marengo (Piemont) i Frydlandem (koło Królewca), 1807
329609
Aw: Głowa Napoleona w prawo, niżej sygnatura ANDRIEU F. /... | III+ |
380 zł szac. 150 zł 245 wyświetleń |
9 | zakończona |