Czechosłowacja, medal na pamiątkę pielgrzymki do Czechosłowacji, 1990

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 02-09-2021 22:29:00
325298
Opis: Czechosłowacja, medal na pamiątkę pielgrzymki do Czechosłowacji, 1990, Aw: Półpostać modlącego się papieża w lewo, na dole sygnatura MLYNKÁŘ, JAN PAVEL II - PRVNÍ NÁVŠTĚVA PAPEŽE / V ČESKOSLOVENSKU - 21./22.4.1990, Rw: Czeski Lew, Galerie daf : Praga :
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 50 mm, 61.74 g
Literatura: Grabowski 0697

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 144

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  40 zł
4)  28 zł
5)  26 zł