Zakończenie: 02-09-2021 20:00 ÷ 22:49
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol II Łysy, 1839
329610
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ•F• -... | II |
300 zł szac. 250 zł 124 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę bitew pod Marengo (Piemont) i Frydlandem (koło Królewca), 1807
329609
Aw: Głowa Napoleona w prawo, niżej sygnatura ANDRIEU F. /... | III+ |
380 zł szac. 150 zł 238 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu wybitego z okazji 300-lecia reformacji w Brandenburgii, 1839 (oryginał)
329608
Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka W... | III+ |
55 zł szac. 60 zł 69 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1886
329607
Aw: Wnętrze katedry w Mediolanie, w odcinku INTERIOR TEMP... | II/II- |
105 zł szac. 150 zł 90 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę pożaru ratusza w Ząbkowicach Śląskich, 1858
329392
Aw: Widok ruin ratusza, z boków GOTT - HILF, FRANKENSTEIN... | II- |
260 zł szac. 200 zł 90 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Jan Paweł II, rok emisji 2010
329283
Aw: Głowa papieża w prawo w potrójnej obwódce, poniżej JA... | I |
1 550 zł szac. 1 600 zł 194 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Belgia, medal - Pierre-Théodore Verhaegen, 1852
329281
Rw: W otoku PRÉSIDENT DE LA CHAMBRE DES REPRÉSENTANTS DE ... | I |
270 zł szac. 250 zł 134 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Jan Matejko - Grunwald, 2010
329280
Aw: Popiersie malarza lekko w lewo, JAN MATEJKO 1838 - 18... | I |
410 zł szac. 300 zł 103 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Katolickie Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Społecznych w Lublinie, 1991
325982
Aw: Półpostać papieża w prawo, IV PIELGRZYMKA OJCA ŚWIĘTE... | I |
7 zł szac. 10 zł 44 wyświetleń |
2 | zakończona | |
325981
28 zł szac. 40 zł 57 wyświetleń |
2 | zakończona |