Zakończenie: 15-07-2021 20:00 ÷ 22:48
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi, 1923–1939
327965
Krzyż kawalerski, z rogami ramion zakończonymi kulkami, w... | II+ |
80 zł szac. 100 zł 144 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938
327966
Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA... | II |
60 zł szac. 50 zł 120 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Austria, medalik na pamiątkę pobytu cesarza na Śląsku, 1880
327136
Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura UNECHT, FRANZ JOSEF... | III+ |
60 zł szac. 30 zł 145 wyświetleń |
8 | zakończona |