Polska, Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:24:00
327966
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Brązowy Medal za Długoletnią Służbę (X lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której X, obok sygnatura mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 18.24 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 68

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  44 zł