Austria, medalik na pamiątkę pobytu cesarza na Śląsku, 1880

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 15-07-2021 22:25:40
327136
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), medalik na pamiątkę pobytu cesarza na Śląsku, 1880, Głowa władcy w prawo, niżej sygnatura UNECHT, FRANZ JOSEF I. KAISER VON OESTERREICH, na stronie odwrotnej ukoronowana tarcza ze śląskim Orłem, niżej UNECHT, ZUR ERINNERUNG AN DIE ANWESENHEIT SR M. D. KAISERS IN SCHLESIEN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.1 mm, 8.96 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 144

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł
4)  34 zł
5)  30 zł
6)  22 zł
7)  20 zł
8)  18 zł