Zakończenie: 17-06-2021 20:00 ÷ 22:14
Polska, Sprowadzenie prochów Juliusza Słowackiego, 1927
325003
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura T.BREYER, CAŁY SIĘ STAŁ... | I-/II+ |
280 zł szac. 120 zł 445 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, Odrodzenie Polskiego Oręża, 1914
325002
Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami siedzący na skale. W... | II |
165 zł szac. 120 zł 177 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
325001
Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki, na odcięciu sygnatura ... | II |
175 zł szac. 120 zł 95 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na rocznicę śmierci Józefa Piłsudskiego, 1936
325000
Aw: Głowa marszałka poziomo, w odcinku 1935-12-V-1936, w ... | II |
500 zł szac. 250 zł 157 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 300. rocznica śmierci Piotra Skargi, 1912
324998
Aw: Popiersie w lewo, KS. PIOTR SKARGA - * 1536 + 1612, R... | II |
350 zł szac. 150 zł 162 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza w Krakowie, 1898
324996
Aw: Głowa poety w prawo, wokoło ADAM MICKIEWICZ / WACŁAW;... | III/IV |
70 zł szac. 100 zł 128 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Poległym Cześć, 1924
324995
Aw: Napis POLEGŁYM CZEŚĆ, powyżej orzeł z Krzyżem Virtuti... | III/IV |
95 zł szac. 75 zł 91 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Klubu Numizmatyków
324994
Aw: Widok dawnego Szpitala św. Ducha przy ul. Elektoralne... | II |
150 zł szac. 150 zł 79 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, stulecie Banku Polskiego, 1928
324993
Aw: Dwie głowy w prawo, na odcięciu szyi sygnatura J. Aum... | III/IV |
95 zł szac. 60 zł 95 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Rutowski, 1915
324992
Aw: Popiersie lekko w lewo, TADEVSZOWI - RVTOWSKIEMU, Rw:... | II |
95 zł szac. 100 zł 108 wyświetleń |
3 | zakończona |