pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 31-05-2021 18:00
Zakończenie: 10-06-2021 20:00 ÷ 22:48
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, 1 złoty, 1970
Polska, 1 złoty, 1970
324946

80 zł

szac. 60 zł

83 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 2 złote, 1970
Polska, 2 złote, 1970
324947

75 zł

szac. 40 zł

155 wyświetleń

8 zakończona
Polska, Orzeł patriotyczny
Polska, Orzeł patriotyczny
324948

80 zł

szac. 100 zł

291 wyświetleń

3 zakończona
Niemcy, medal wybity z okazji 80. urodzin Paula von Hindenburga, 1927 D
324949
II/II+

125 zł

szac. 100 zł

145 wyświetleń

7 zakończona
Niemcy, Friedrich-August-Medaille, od 1905
324950
I-/II+

50 zł

szac. 60 zł

167 wyświetleń

2 zakończona
Niemcy, Odznaka za Służbę Wojskową (Dienstauszeichnung der Wehrmacht) IV klasy, 1936–1945
324951

80 zł

szac. 40 zł

373 wyświetleń

6 zakończona
Polska, fragment dewizki (?), XIX/XX w.
324952

170 zł

szac. 100 zł

169 wyświetleń

5 zakończona
Polska, Orzeł wz. 19 na czapkę
324953
Orzeł mocowany na słupek, nakrętka niesygnowana

1 350 zł

szac. 100 zł

797 wyświetleń

18 zakończona
Polska, szóstak, 1626
Polska, szóstak, 1626
325006
herb Półkozic pod popiersiem
III+/II-

70 zł

szac. 70 zł

141 wyświetleń

4 zakończona
Polska, szóstak, 1623
Polska, szóstak, 1623
325007
data na końcu napisu otokowego
III/III+

115 zł

szac. 60 zł

160 wyświetleń

8 zakończona