Zakończenie: 27-05-2021 20:00 ÷ 22:40
Polska, Bene Merenti, 1996
323330
Aw: Półpostać papieża, niżej herb papieski, • BENE MERENT... | I |
280 zł szac. 100 zł 96 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w kolegiacie św. Anny w Krakowie, 1997
323328
Aw: Popiersie Jana Pawła II w prawo, z prawej popiersie ś... | I |
185 zł szac. 60 zł 91 wyświetleń |
7 | zakończona | |
323329
125 zł szac. 60 zł 66 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Toruniu, 1999
322794
Aw: Półpostać papieża w prawo, z pastorałem, JOANNES PAUL... | I/II |
115 zł szac. 50 zł 61 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Licheniu, 1999
322803
Aw: Fasada świątyni, nad nią błogosławiąca postać Jana Pa... | I |
65 zł szac. 50 zł 100 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Polska Golgota Wschodu, 2000
322945
Aw: Jan Paweł II i ks. prałat Zdzisław Peszkowski stojący... | I |
170 zł szac. 60 zł 127 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal – Józef Haller, 1919
320829
Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura Ant. Madeyski / ... | III/IV |
180 zł szac. 50 zł 191 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Spotkanie Jana Pawła II z profesorami Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, 1983
323314
Aw: Ołtarz, PONTIFICIA ACADEMIA FACULTAS THEOLOGICA 1397 ... | I/I- |
90 zł szac. 60 zł 83 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 25-lecie konsekracji kościoła p.w. Krzyża Świętego w Warszawie-Jelonkach, 1993
323339
Aw: Papież obejmujący kardynała Wyszyńskiego, SŁUDZY - MA... | I/I- |
180 zł szac. 50 zł 77 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Święci Męczennicy z Międzyrzecza, 1997
323352
Aw: Półpostać błogosławiącego papieża lekko w prawo, V PI... | I |
115 zł szac. 60 zł 64 wyświetleń |
6 | zakończona |