Zakończenie: 27-05-2021 20:00 ÷ 22:40
Polska, 20 lat pontyfikatu i 200 lat Diecezji Warszawskiej, 1998
323327
Aw: Popiersie papieża lekko w lewo, 20 LAT PONTYFIKATU PA... | I/I- |
410 zł szac. 75 zł 107 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę chrztu, I poł. XIX w.
320799
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | II-/III+ |
185 zł szac. 150 zł 188 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę 50 lat pracy scenicznej Romana Żelazowskiego, 1924
320787
Aw: Popiersie w lewo, z prawej sygnatura JW i znak mennic... | I/I- |
500 zł szac. 200 zł 186 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Stanisław Tomkowicz, 1930
320769
Aw: Głowa stanisława Tomkowicza w lewo, STANISŁAWOWI - TO... | II |
1 100 zł szac. 350 zł 476 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Cudowny obraz Matki Boskiej Kozielskiej, 1997
323357
Aw: Obraz Matki Boskiej Kozielskiej, niżej PTN SZCZECIN, ... | I |
230 zł szac. 75 zł 166 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Juliusz Słowacki, 1999
322804
Aw: Popiersie Julisza Słowackiego lekko w prawo, na dole ... | I/I- |
115 zł szac. 50 zł 89 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 200 lat Diecezji Warszawskiej, 1997
323348
Aw: Postacie Jana Pawła II, Józefa Glempa i Piusa VI, 16•... | I |
155 zł szac. 60 zł 109 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II Pielgrzym Pokoju, 1997
323333
Aw: Popiersie papieża w lewo, na cokole, na którym napis ... | I |
185 zł szac. 75 zł 86 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 200 lat Diecezji Warszawskiej (medal dwuczęściowy), 1998
323337
Aw: Popiersie Józefa Glempa lekko w prawo, PRYMAS POLSKI ... | I |
250 zł szac. 100 zł 82 wyświetleń |
8 | zakończona | |
323343
Aw: Popiersie papieża lekko w prawo, 20 LAT PONTYFIKATU P... | I |
320 zł szac. 100 zł 90 wyświetleń |
8 | zakończona |